Umut Kervanı Regaib Kandili münasebetiyle yüzlerce aileye yardım ulaştırdı

Umut Kervanı İnsani Yardım Vakfı, üç ayların başlangıcı ve "Regaib Kandili" münasebetiyle yurt genelinde yüzlerce aileye gıda, giyim ve çeşitli ev eşyası yardımında bulundu.

Yaptıkları yardım çalışmaları ile ilgili değerlendirmede bulunan Umut Kervanı Vakfı Genel Başkanı Cengiz Kurtaran, manevi iklimin başlangıcı olan üç aylar münasebetiyle yıl boyunca yaptıkları yardım çalışmalarını daha da artırarak muhtaçlara ulaşmaya devam edeceklerini söyledi.
Kurtaran, "Umut Kervanı olarak yurtiçi ve yurtdışında yardım faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bu kapsamda idrak ettiğimiz 'Regaib Kandili' münasebetiyle farklı illerde daha önceden tespit edilen çok sayıda aileye gıda, giyim ve çeşitli ev eşyası yardımında bulunduk. Hayırseverlerin ulaştırdığı bağışlarla bu rahmet ikliminde insanların sıkıntılarını gidermek için birçok ailemize giderek yardım ulaştırdık. Üç aylar münasebetiyle yaptığımız yardım çalışmalarını daha da arttıracağız. Yardımlarımızın daha fazla aileye ulaşabilmesi için hayırseverlerimizi bağış yapmaya davet ediyoruz. Muhtaçların ihtiyaçlarını karşılamak için tüm üye ve gönüllülerimizle daha fazla gayret edeceğiz." diye konuştu.